Най-кратко управлявалият шеф на ДАНС копнее за „Държавен вестник” в медийната империя и Мая Манолова
Протестиращите нямат умора, пият вода и продължават с атрактивните удари!
Че сегашните протести не са на гладните, а на интелигентите си личи по всевъзможната атака към управляващите. То не бяха колажи, вицове, поезия, песни,плакати…Като се уморят, ей така – за муза, подхващат домати и тоалетна хартия, но само докато родят другия гениален план!
След като преди седмица „Михаил Миков” бомбардира депутатите от негласната „Тройна коалиция”, дойде ред и на най-големият медиен император у нас. Днес народните избраници не са оставени на рахат да си отбележат Деня на майстора, а са атакувани по личните си мобилни телефони от подател, наречен „Делян”:
Колеги, гледам ви по TV-разпръснете се да изглеждатеповече като на контрапротеста. Делян
Колеги, колко катарзис ми трябва още, за да се върна при вас? Делян
Колеги, с Мама и Цецо сме хвърлили око на Държавен вестник. Да организираме нещо, а? Делян
Колеги, иска и аз на Бузлуджа, ама нали не е много ходенето, а? Делян
Мая, искам Цвети да прилича на теб като остарее. А ти обичаш ли да щипеш бузки? Делян
Колеги, страхуват Мама, че няма да стане шеф на БНТ. Нали СЕМ са стабилярки и всичко е ОК? Делян
Колеги, Волен закъснява за срещата с мен, връзвайте го и да идва бързо. Делян
Колеги, декларацията на посланиците на Северна Корея и Беларус е получена. Утре я пускам в „Телеграф” на трета до палавницата. Делян
Колеги успокоите Орешарски, че има място в ДПС след оставката. Ще замества Данчо. Делян
Приятели от медиите, приятна работа и нека никои на ви страхува. Ваш Делян
Едничкото чедо на мама не само стана милионер на крехка възраст (все така да са „спечелилите от тотото”), но и вдъхнови цял феномен. Ако се страхувате, че децата ви ги мързи да учат и искат да успеят не съвсем по регламентиран начин – Да не ви страхуват! Я, как се запалва тълпата и се влиза в историята без литературен български език и качества!
Източник: razkritia.com