Вижте кои са новите депутати на 42-то Народно събрание

ДепутатиВече може с доста голяма точност да се обявят имената на новите народни представители, които ще оформят състава на 42-то Народно събрание. Към момента парламентът ще бъде от четири партии – ГЕРБ, БСП, ДПС и “Атака”. Както е известно, ЦИК все още не е обявила официално резултатите от гласуването.

Ето имената на повечето депутати.

1 – БЛАГОЕВГРАД – 11 мандата
ГЕРБ – Цветан Генчев Цветанов, Даниела Владимирова Савеклиева, Митко Живков Захов, Георги Иванов Андонов
БСП- Емил Страхилов Костадинов,Спас Янев Панчев, Тодор Борисов Радулов
ДПС- Алиосман Ибраим Имамов, Ахмед Ахмедов Башев
Атака – Илиян Тодоров

2. БУРГАС – 14 мандата
ГЕРБ – Ивелина Веселинова Василева, Димитър Бойчев Петров, Иван Стефанов Вълков, Снежина Минчева Маджарова, Семир Хусеин Абу Мелих, Диана Иванова Йорданова, д-р Галина Стефанова Милева – Георгиева
БСП – Димчо Димитров Михалевски, Христо Цветанов Монов, Атанас Зафиров Зафиров, Павел Маринов Маринов, Пенко Атанасов Атанасов
ДПС – Хюсеин Хасан Хафъзов, Дурхан Мехмед Мустафа

3. ВАРНА – 15 мандата
ГЕРБ – Лиляна Павлова Николова, Иван Николаев Портних, Пламен Иванов Манушев, Емил Йорданов Радев, Красимира Пенева Анастасова, Николай Николов Апостолов
БСП – Пламен Василев Орешарски, Красимир Христов Янков, Борислав Гуцанов Гуцанов, Анелия Димитрова Клисарова, Йорданка Колева Йорданова
ДПС- Йордан Кирилов Цонев, Ерджан Себайтин Ебатин
Атака – Волен Сидеров

4. ВЕЛИКО ТЪРНОВО – 8 мандата
ГЕРБ – Цветан Генчев Цветанов, Евгени Димитров Стоев, Мирослав Николов Петков
БСП – Мариана Радева Бояджиева, Петър Георгиев Кънев, Милка Дончева Христова
ДПС- Хасан Илияз Хаджихасан
Атака – Любомир Владимиров

5. ВИДИН – 4 мандата
ГЕРБ – инж. Владимир Цветанов Тошев
БСП- Михаил Райков Миков, Филип Стефанов Попов
Атака – Емил Лилов

6. ВРАЦА- 6 мандата
ГЕРБ – Тотю Младенов Младенов, Петя Цветанова Аврамова
БСП- Янаки Боянов Стоилов, Минчо Мънчев Минчев
ДПС- Камен Костов Костадинов
Атака – Венцислав Лаков

7. ГАБРОВО – 4 мандата
ГЕРБ – Томислав Пейков Дончев, Цветомир Цвятков Михов
БСП- Йордан Георгиев Стойков
Атака – Станислав Станилов

8. ДОБРИЧ – 6 мандата
ГЕРБ – Румен Иванов Иванов, Желязко Иванов Желязков
БСП- Явор Илиев Гечев, Сияна Атанасова Фудулова
ДПС- Рушен Мехмед Риза
Атака – Николай Александров

9. КЪРДЖАЛИ -5 мандата
ГЕРБ – Цвета Вълчева Караянчева
ДПС- Лютви Ахмед Местан, Ердинч Исмаил Хайрула, Мустафа Фахри Ахмед, Салиха Хакиф Емин

10. КЮСТЕНДИЛ -4 мандата
ГЕРБ – Кирил Боянов Калфин
БСП- Мая Божидарова Манолова, Иван Тодоров Ибришимов
Атака – Илиян Тодоров

11. ЛОВЕЧ – 5 мандата
ГЕРБ – Корнелия Добрева Маринова, Николай Нанков Нанков, Илиян Тодоров Тодоров
БСП – Емил Димитров Райнов, Димитър Ангелов Горов

12. МОНТАНА – 5 мандата
ГЕРБ – Искра Фидосова Искренова, Златко Димитров Тодоров
БСП- Младен Петров Червеняков, Румен Маринов Йончев
Атака – Адриан Асенов

13. ПАЗАРДЖИК – 9 мандата
ГЕРБ – Дончо Спасов Баксанов, Гинче Димитрова Караминова, Христо Илиев Калоянов
БСП- Илиана Малинова Йотова, Георги Николов Мърков, Йордан Стоянов Младенов
ДПС- Делян Славчев Пеевски, Искра Димитрова Михайлова-Копарова
Атака – Станислав Станилов

14. ПЕРНИК – 4 мандата
ГЕРБ – Делян Александров Добрев, Ирена Любенова Соколова
БСП- Ангел Петров Найденов, Станислав Иванов Владимиров

15. ПЛЕВЕН – 9 мандата
ГЕРБ – Цецка Цачева Данговска, Пламен Тачев Петров, Ивайло Ангелов Московски
БСП- Стефан Ламбов Данаилов,Васил Миланов Антонов, Любомир Ангелов Петков
ДПС- Митхат Сабри Метин, Енгин Исмаилов Кючуков
Атака – Явор Нотев

16. ПЛОВДИВ град -11мандата
ГЕРБ – Бойко Методиев Борисов, Менда Кирилова Стоянова, Вежди Летиф Рашидов, Димитър, Николов Лазаров, Стефан Иванов Дедев, Антоний Йорданов Йорданов
БСП- Стефан Ламбов Данаилов, Петър Пандушев Чобанов, Илия Атанасов Баташки
ДПС- Петя Николова Раева
Атака – Павел Шопов

17. ПЛОВДИВ област -11 мандата
ГЕРБ – Здравко Димитров Димитров, Силвия Анастасова Хубенова, Николай Петков Петков, Павел Андреев Гуджеров
БСП- Светла Маринова Бъчварова-Пиралкова, Румен Василев Стоянов, Петър Василев Мутафчиев, Пламен Василев Славов
ДПС- Джевдет Ибрям Чакъров, Тунджай Османов Наимов
Атака – Магдалена Ташева

18. РАЗГРАД – 4 мандата
ГЕРБ – Д-р Валентин Стефанов Василев
БСП- Татяна Иванова Буруджиева-Ваниотис
ДПС- Хасан Ахмед Адемов, Рамадан Байрам Аталай

19. РУСЕ – 8 мандата
ГЕРБ – Пламен Дулчев Нунев, Светлана Ангелова Найденова, Десислава Вълчева Атанасова, Свилен Филипов Иванов
БСП- Янаки Боянов Стоилов, Таню Христов Киряков, Добрин Ненов Данев
ДПС- Ферихан Илиязова Ахмедова

20. СИЛИСТРА – 4 мандата
ГЕРБ – Стефан Господинов Господинов, Алтимир Емилов Адамов
БСП- Антон Константинов Кутев
ДПС- Рамадан Байрам Аталай

21. СЛИВЕН – 6 мандата
ГЕРБ – Десислава Жекова Танева, Галя Енева Захариева
БСП- Валери Мирчев Жаблянов, Деян Цанков Дечев
ДПС- Янко Александров Янков
Атака – Димитър Димов

22. СМОЛЯН – 4 мандатa
ГЕРБ – Д-р Даниела Атанасова Дариткова – Проданова
БСП- Дора Илиева Янкова, Емил Минков Хумчев
ДПС- Мустафа Сали Карадайъ

23. СОФИЯ – 16 мандата
ГЕРБ – Ивайло Ангелов Московски, Димитър Борисов Главчев, Александър Руменов Ненков, Теодора Радкова Георгиева, Владимир Иванов Иванов, Данаил Димитров Кирилов, Милена Цветанова Дамянова, Емануела Здравкова Спасова
БСП- Жельо Иванов Бойчев, Ваня Чавдарова Добрева, Мартин Георгиев Захариев, Георги Стоянов Кадиев, Румен Василев Гечев, Страхил Чавдаров Ангелов, Ирена Тодорова Анастасова
Атака – Дeница Гаджева

24. СОФИЯ – 12 мандата
ГЕРБ – Владислав Иванов Горанов, Джема Маринова Грозданова, Веселин Бориславов Вучков, Евгения Бисерова Алексиева, Стефани Михнева Михайлова, Доц. д-р Валентин Иванов Радев
БСП – Петър Атанасов Курумбашев, Георги Страхилов Свиленски, Борис Цветков Цветков, Росен Малинов Малинов
Атака – Явор Нотев

25. СОФИЯ – 14 мандата
ГЕРБ – Бойко Методиев Борисов, Красимир Любомиров Велчев, Станислав Стоянов Иванов, Доброслав Дилянов Димитров, д-р Лъчезар Богомилов Иванов, Красимир Георгиев Ципов, Йоана Милчева Кирова
БСП- Сергей Дмитриевич Станишев, Николай Симеонов Малинов, Таня Любомирова Андреева, Валентина Василева Богданова, Деница Златкова Златева
Атака – Волен Сидеров

26. СОФИЯ област – 8 мандата
ГЕРБ – Владислав Иванов Горанов, Светлин Димитров Танчев, Даниел Георгиев Георгиев
БСП – Корнелия Петрова Нинова, Александър Димитров Паунов, Кирил Николаев Добрев, Георги Бояджиев
Атака – Деница Гаджева

27. СТАРА ЗАГОРА – 11 мандата
ГЕРБ – Лиляна Павлова Николова, д-р Кирил Добрев Добрев, Аксения Бориславова Тилева
БСП – Сергей Дмитриевич Станишев, Георги Янчев Гьоков, Георги Чавдаров Анастасов, Мариана Господинова Тотева, Атанас Стойнов Пъдев
ДПС- Делян Славчев Пеевски, Халил Реджепов Летифов
Атака – Десислав Чуколов

28. ТЪРГОВИЩЕ – 4 мандата
ГЕРБ – д-р Дарин Иванов Димитров
БСП – Явор Бориславов Куюмджиев
ДПС – Тунчер Мехмедов Кърджалиев, Веселин Вълев Пенев

29. ХАСКОВО – 8 мандата
ГЕРБ – Делян Александров Добрев, Красимир Неделчев Стефанов, Ирена Георгиева Узунова, Владимир Вълчев Митрушев
БСП – Драгомир Велков Стойнев, Стефан Иванов Танев, Смиляна Николова Нитова-Кръстева
ДПС – Лютви Ахмед Местан

30. ШУМЕН – 6 мандата
ГЕРБ – Любомир Димитров Христов, Донка Димитрова Иванова
БСП – Димитър Стоянов Дъбов, Иван Валентинов Иванов
ДПС – Христо Дамянов Бисеров, Хамид Бари Хамид

31. ЯМБОЛ – 4 мандата
ГЕРБ – Иван Стоев Чолаков, Димитър Ангелов Иванов
БСП – Атанас Тодоров Мерджанов, Николай Василев Петев

Източник: БЛИЦ

2 коментара по “Вижте кои са новите депутати на 42-то Народно събрание

  1. МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, МАЛЕ, ТОВА 100% ЛИ Е? – 27. СТАРА ЗАГОРА ОТ БСП НАЙ ГОЛЕМИЯ ЦИГАНИН АТАНАС ПЪДЕВ И ТОЙ! ДА ЖИВЕЕ ЦИГАНИНА /РОМА/ ПЪДЕВ! НЕЩАСТНИК, ДОЛЕН МРЪСЕН КОМУНИСТ! ВИЕ С СЕРгейЧО СИГУРНО НЕ КУПИХТЕ ГЛАСОВЕ И ОСВЕН ДА НАПАДАТЕ ДРУГО НЕЗНАЕТЕ! ХОРА ДЪРЖАВАТА НИ ЗАГИВА…..

    • ТВА МОМЧЕ Е МНОГО ПРОСТО БЕ, ЩЕ ИДЕ В ПАРЛАМЕНТА ЩЕ ВЗЕМЕ ДА СЕ ЗАГУБИ ХАХАХА ПЛЮХА КМЕТА С РАДОСТИН МИЛАНОВ ЧЕ БИЛ СЪС ЦИГАНИТЕ ПЪК ТЕ, ПО ГОЛЕМИ ЦИГАНИ ОТ ЦИГАНИТЕ ИЗЛЕЗНАХА БОЖЕ БОЖЕ ПАЗИ БЪЛГАРИЯ!

Вашият отговор на NO NAME Отказ

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *